CARVER Venice Funline 36″ C7

Venice Funline 36″ byl zrozen na ulicích domova Carveru – ve Venice v Californii. Jedná se víceméně o prodloužený short skate. Venice Funline je určen na surfování pořádných kopců, cestování a dojíždění, ježdění v bowlu a triky za jakýchkoli podmínek! Double – kick dovoluje všechny triky jak přes nose tak tail spolu s manualy jakoby nic. Board poskytuje dostatečný prostor pro široké postavení nohou, takže i opravdu vysocí riders nemusí mít strach, že by se na tuhle desku neposkládali.

Délka boardu Venice Funline a double – kick přímo vyzývá k prověření uretanu koleček a to tím nejlepší způsobem – slidy, drifty, smyky. Tohle prkno je chce!

Pokud jste o něco skromnější, co se Vašeho ježdění týče, Venice Funline Vám poskytne skvělou oporu pro dojíždění do školy, do práce, za zábavou a kamkoli budete potřebovat. Zvednuté patky vyloženě vybízí k zapření nohou, které spolu s wheelbase 18,125 palců vede k maximalizaci stability a komfortu jízdy.

Pokud chcete jezdit i větší vzdálenosti, ale pořád sem tam někde zablbnout v parku nebo jen na nějakém radiusu cestou, tohle je prkno pro Vás.

Carver Venice Funline je možno osadit jak trucky C7 tak CX.

36″ lenght
8 7/8″ wide
7 1/4″ tail
6 7/8″ nose
18 1/8″ wheelbase

7 120 Kč (včetně DPH) ks

CARVER Venice Funline 36″ C7