CARVER LOLA 36" C7 trucks

Jeden z nejoblíbenějších “středně dlouhých“ Surf skateboardů v nabídce Carver Sakteboards, je dodáván s kombinací C7 předního surf trucku se stabilním C2 longboard truckem v zadu. C2 je zvýšený na 2 1/2 “ a má změněnu geometrii tak aby se prohloubila hladká charakteristika zatáčení bez wheelbites (zaseknutí koleček o deck) a nestability ve vyšší rychlosti.

Rovnováha mezi délkou decku a wheelbase dodává tomuto modelu univerzální chování a je výbornou volbou pro většinu městských oblastí. Kick-tail tvarovaný jako pin-tail umožňuje tento street surf board rozpumpovat s nohou uloženou za zadním truckem , nebo lehce nadlehčit a přeskočit různé nerovnosti a praskliny, které na ulicích potkáte.

Svou délkou je pak využitelný i v parcích a bazénech pro skateboarding. Lola se dá také doladit většími koly s různou tvrdostí, tak aby co nejlépe sedl terénu kde jezdíte a vašemu stylu. Doporučujeme tento surf skate vyzkoušet v základní kofiguraci a případný “upgrade“ s námi konzultovat pro co nejlepší vlastnosti.

36″ lenght
9 7/8″ wide
6 7/8″ tail
4 1/2″ nose
20 1/2″ wheelbase

6 936 Kč (včetně DPH) ks

CARVER LOLA   36